Elektronické knihy zdarma na webu

E-booky nejsou vůbec nic, čeho byste se měli zaleknout! Stovky tisíc titulů seženete totiž na internetu zcela legálně a zdarma! Existují praktické seznamy portálů, kde můžete knihy nalézt . Jedná se o skvělou věc! Nemusíte totiž platit nic, kromě prvotního zakoupení samotné čtečky. Jedná se o poměrně levné zařízení a pořídíte jej do patnáct seti korun!
elektronická kniha
Knihy online a zdarma to mi zní podezřele, není to při stahování podobné jako s filmy, nekradu je náhodou? Jistě že ne! Toho se nemusíte obávat. Zdarma seženete na ověřených portálech pouze knihy, jejichž autoři jsou bezpečně mrtví již více než sedmdesát let a platnost jejich autorských práv tedy již dávno vypršela, nebo knihy od autorů, kteří se svých autorských práv na dílo vzdali, a tedy je nechali volně k publikování.
V jakých formátech si knihu stáhnout? Ideálně ve formátu.pdf, případně v jiném, který vaše čtecí zařízení podporuje. Například u Kindlu od firmy Amazon se jedná o formát.azw4. Pokud ale stáhnete knihu ve formátu jiném, není problém nalézt kdekoli na internetu free convertor, který vám soubor do požadovaného formátu převede. Soubor.pdf má tu výhodu, že knihu můžete vidět včetně obrázků, ostatní formáty většinou nepodporují nic jiného, nežli prostý text.
Každá čtečka pak ještě má svou vlastní emailovou adresu. Na tu stačí knihu zaslat a pokud je v jednom z již zmíněných formátů, čtečka si knížku sama stáhne, jakmile se dostane do sítě wifi, aniž byste museli cokoli dělat, je tedy možné si rovnou z počítače poslat knihu do čtečky.
strašidelné čtení
Čtečka sama vydrží na jedno nabití několik týdnů provozu. Do jednoho zařízení se vejdou desítky tisíc knih, což je nemalá výhoda hlavně při cestování. Nejedná se o zařízení, které by vyzařovalo světlo a nekazí tedy oči.
Pokud tedy váháte, zda čtečku pořídit, nebo ne, uvažte, kolik výhod má! Jedná se o velmi praktickou věc pro rozvoj osobnosti, vhodnou pro cestování a mnoho dalšího!