Darujte to nejlepší

Maminka
Maminky jistě ocení nějakou kosmetiku. Pečující balíček, který pomůže jejich pleti, bude senzace.
Pokud ji baví vařit, kupte nějaké nové vybavení (nemusí to být něco drahého, stačí vařečka s hezkým potiskem), nebo kuchařku.
Pro knihomolky vyberte něco ze sekce Romány pro ženy, nebo něco naučného.
Co také potěší je jakýkoli předmět s nápisem ve smyslu „Nej maminka“, protože za to, co pro nás dělá, si něco takového zaslouží.
láska, polibek
Tatínek
Pro tatínky je to občas oříšek něco vymyslet, ale hodí se jim třeba něco do auta, jako jsou vůně. Doplňky na elektronická zařízení, oblíbený alkohol, sety voňavek, přípravků na holení, nebo naopak péči o vousy.
Jestli má rád adrenalin, zkuste se podívat na slevomat, a nějaký zážitek mu vybrat. Jestli mu adrenalin nic moc neříká, není od věci koupit relaxační pobyt rovnou pro oba rodiče.
Babička
Pro babičku jsou vhodné nějaké šperky, olejíčky, krémy na stárnoucí pleť, či rámeček s rodinnou, nebo jenom vaší fotkou.
dárek, radost
Dědeček
Hrnečky, čaje, něco na zabavení dle jeho zájmů – křížovky, sudoku, karty. Nějaké knihy by se mu také mohly hodit, pokud rád čte. Klidně sem zahrňte i vtipné knížky, ty si rád prolistuje i nečtenář.
Sestra
Tu potěší především oblečení, kosmetika, a všechno, co jí udělá krásnější. Jenže co vybrat? Nechte to na ní. Nabijte jí dárkovou kartu jejího oblíbeného obchodu, a uvidíte, že za to bude radši, než, aby měla něco, co se jí nebude líbit.
Bratr
Většina kluků hraje počítačové hry, takže nějaká další se jim bude hodit. Určitě se ale nebudou zlobit ani za nová sluchátka. Je ale možné, že tolik peněz na jeho dárek mít nebudete, místo toho mu pořiďte humorné tričko nebo ponožky.
Kamarádka/přítelkyně
U té byste měli vědět, co má ráda, a podle toho se orientovat. Pokud vidíte, že používá jednu a tu samou vůní, a dochází jí, proč nepořídit novou? Ráda bude také za doplňky, jako třeba náramek, který budete mít i vy, a bude vás tak spojovat.
Zaplatit jí profesionální vytrhání obočí, úpravu nehtů, nebo vlasů je také skvělý nápad.
Partneři si mohou koupit jako společný dárek knihu zamilovaných, kterou vyplňují oba.
Kamarád/přítel
Ten ocení lístky na jeho oblíbenou skupinu či sport.
Dobrou volbou jsou také hodinky, i když patří mezi nákladnější dárky.
Přítelovi můžete koupit společná trička, abyste tak dali najevo, že patříte k sobě. Klasikou je King & Queen, ale zkuste najít něco originálního a buďte jedineční!